Guitar Hero® Live prichádza s novým trailerom.

      Guitar Hero® Live prichádza s novým trailerom. V poradí už druhý trailer od Activision, ktorý popisuje možnosti a tvorby hry. Hra bude dostupná od 20. októbra tohto roku pre platformy Xbox ONE, Xbox 360, Wii U, PS3, PS4..

 

Trailer EN: https://youtu.be/CcPBRcNhVgI

 

Keď oznámili Guitar Hero® Live, bolo už jasné že, bude odlišné od predošlých dielov Guitar Hero a Rock Band kôli jej zameranie na gitary. V novej Guitar Hero si už nezahráme s bicími a bubnami, ale iba s gitarami. Ale dnes, vývojári z FreeStyleGames ukázali, že budú dostupné aj vokálne častí v hre. Vokály budú skórované samostatne, čo znamená, že to pridáva podporu multiplayer-u, kde dvaja hráči su rozdelený. Jeden spieva a druhý hrá na gitare. Nie je ešte známe, či je možné hrať s ďalšími dvoma hrácmi. Video ukazuje iba multiplayer pre dve osoby.
Vývojári zaťiaľ nepovedal nič o tom, ktoré Live módy Guitar Hero budú podporovať spev. Vo videu, sa zdá, že "spevák" a "gitarista" hrajú v Guitar Hero TV móde. Nikde nieje ani známe, či je možné hrať ako "spevák" hlavnú príbehovú líniu, čiže kampaň.
.

Pre ďalšie informácie ohľadom Guitar Hero® Live, navštívte : https://www.guitarhero.com/game

 

 


 

Kontaktujte nás

tel. :+421 902 930 906
e-mail : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
facebook page: 
https://facebook.com/spolocnostKONTIKI