Bookmaker Mostbet v České republice je tou nejlepší volbou pro zábavu pro všechny fanoušky sportovního sázení a xin! Náš tým profesionálů vám nabízí široký výběr her, výhodné kurzy, různé bonusy a akce, sázky zdarma, roztočení zdarma a rychlé výběry. Neustále pracujeme na tom, aby bylo pro hráče hraní pohodlné, a speciálně pro to jsme vyvinuli mobilní aplikaci. Zaregistrujte se pomocí promo kódu Mostbet a získejte svůj první bonus!

World of Warcraft LEGION

Blizzard vydal už šiestu expanziu MMORPG World of Warcraft nazvanú Legion. Tou légiou sú sily najväčšieho zla vo vesmíre, Plamenná légia. Opäť si našla cestu do sveta Azerot a tentokrát útočí na miesto, ktoré pred dávnymi vekmi pomohla zničiť, na Broken Islands, kolísku elfskej civilizácie zničenú počas prvého vpádu Légie a súčasť príbehu o rozdelení Elfov na nočných a vznešených/krvavých a vzniku rasy Nagov. Práve v týchto miestach leží Sargerasova hrobka a tu Gul’dan otvoril portál pre nespočetnú armádu démonov ničiacich jeden svet za druhým, samozrejme okrem Azerotu chráneného jeho hrdinami z radov Aliancie i Hordy. Obyvatelia tohto sveta budú potrebovať každú ruku zvierajúcu mocný artefakt, ktorých je práve v týchto zabudnutých miestach dostatok. Mágovia preto premiestňujú Dallaran nad tieto ostrovy a Maiev Shadowsong vypúšťa do sveta Illidanových lovcov démonov, ktorých pred rokmi sama uväznila, ale teraz predstavujú menšie z dvoch ziel.

Expanzia Legion so sebou prináša:

Demon Hunter - nová trieda hrdinu začínajúca na úrovni 98. Šikovný bojovník si poradí s úlohou damage dealera aj tanka, ale tento bojový štýl sa dokážu naučiť iba krvaví (Horda) a temní (Aliancia) elfovia. Do tajov využívania démonických síl hráča zasvätí séria questov, ktorých príbeh začína v minulosti prijatím rozkazov od samotného Illidana, prvého a najslávnejšieho z lovcov démonov.

Artifact Weapons - nový typ zbrane, bez ktorej sa postavy najvyššej úrovne nezaobídu. Namiesto hľadania najlepších zbraní sa hrdinovia chopia iba jednej zo zbraní s pôvodom v bohatom lore Warcraftu, ktoré budú mocnieť spolu s nimi. Na nových majiteľov už čakajú Ashbringer, Doomhammer a ďalšie zbrane rozdelené podľa vhodnosti pre jednotlivé bojové povolania.

Broken Isles - nový región zložený zo zón dynamicky sa prispôsobujúcich levelu hrdinu.

Boost na level 100 - hodí jedného hrdinu rovno na level 100, takže nováčikovia i dlho stratení synovia (a samozrejme aj dcéry) sa môžu rovno zapojiť do aktuálneho boja proti Plamennej légii. Kto sa nebude vedieť rozhodnúť pre konkrétne povolanie, môže využiť Class Trial.

Order Halls - už bolo načase, aby sa hrdinovia s rovnakým bojovým povolaním (bojovníci, mágovia, šamani...) posadili za spoločný stôl, vymenili si skúsenosti a skoordinovali svoje plány (a samozrejme dostali pár zaujímavých questov).

Zmenené PvP - nový systém bude hráča zároveň odmeňovať vecami vhodnými do arény, na bojiská aj do PvE.

World Quests - široká a neustále obmieňaná ponuka questov pre hrdinov s maximálnym levelom.

Kontaktujte nás

tel. :+421 902 930 906
e-mail : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
facebook page: 
https://facebook.com/spolocnostKONTIKI