Bookmaker Mostbet v České republice je tou nejlepší volbou pro zábavu pro všechny fanoušky sportovního sázení a xin! Náš tým profesionálů vám nabízí široký výběr her, výhodné kurzy, různé bonusy a akce, sázky zdarma, roztočení zdarma a rychlé výběry. Neustále pracujeme na tom, aby bylo pro hráče hraní pohodlné, a speciálně pro to jsme vyvinuli mobilní aplikaci. Zaregistrujte se pomocí promo kódu Mostbet a získejte svůj první bonus!

Profil spoločnosti

KON TIKI Slovakia,s.r.o.


IČO: 365 72 527
so sídlom: Slovenskej jednoty 33, 040 01 Košice

     Na slovenskom trhu pôsobí od roku 2003 a zaoberá sa predovšetkým veľkoobchodným predajom herného software a hardware svojim odberateľom, kde medzi najvýznamnejších patrí sieť predajní Hráč a sieť prevádzok NAY elektrodom. Zastupuje Activision, Blizzard, Codemasters, Gamer Europe, Konami.

    Základným cieľom spoločnosti je ponúknuť svojim odberateľom čo najširší sortiment herného hardware a software za výhodné ceny a rozširovať ponuku spoločnosti o atraktívny sortiment v ponúkanom segmente tovaru.

Kontaktujte nás

tel. :+421 902 930 906
e-mail : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
facebook page: 
https://facebook.com/spolocnostKONTIKI