Treyarch oficiálne potvrdilo dátumy beta verzie Call of Duty: Black Ops 3

      Call of Duty: Black Ops 3 potvrdila dátumy na prístup do beta verzie. Po dlhom čase t.j od uvedenia titulu World at War, sa treyarch rozhodol všetkým fanúšíkom ktorý si titul BO3 predobjednali, uvoľniť prístup do beta verzie multiplayeruHra bude dostupná 6. novembra na Xbox ONE, PS 4 a PC.

 

Dátumy beta verzií:

PS4 - August 19
XONE/PC - August 26

Beta verzia bude dostupná iba na tieto tri platformy.
 

Kedže Sony má práva na “Call of Duty: Black Ops 3,” fanušikovia PS4 sa môžu kochať beta verziou skôr, ako tý ostatný. Počas siedmých dní v nasledujúcom mesiaci, si hráči PS4 prvý krát pochutnajú na beta verzií. Sony si tiež pripravilo zopár informacií ohľadom beta verzie, s otázkov čo môžeme očakávať ? PlayStation Blog uvádza, že hráči môžu aj plávať pod vodou, ako aj strieľať po pri tom. Call of Duty: Black Ops 3 predstavuje mnoho nových vymoženosti ako to bolo aj u “Call of Duty: Advanced Warfare.” Pohotovosť v boji bola zlepšená, bude toho viacej, no bude to aj nebezpečnejsie. Skoky a iné kúsky ostávajú na úrovni “Call of Duty: Advanced Warfare.”, ale akcie typu skok a "šmyk" sú ľahšie použiteľné a viacej optimalizované. Špecialisti budú dostupný aj v novom COD od Treyarchu. Zoznam Špecialistov je dosť veľký, čo znamená že hráči si môžu vybrať svoj štýl hrania, a ich ability ktoré sa prispôsobia vašému štýlu hrania. To samozrejme zahrňa aj upravovanie "perkov" a zbraní.
 

 

Pre ďalšie informácie ohľadom  Call of Duty: Black Ops 3, navštívte : https://www.callofduty.com/blackops3/beta

 

 

 


 

 

Kontaktujte nás

tel. :+421 902 930 906
e-mail : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
facebook page: 
https://facebook.com/spolocnostKONTIKI