Bookmaker Mostbet v České republice je tou nejlepší volbou pro zábavu pro všechny fanoušky sportovního sázení a xin! Náš tým profesionálů vám nabízí široký výběr her, výhodné kurzy, různé bonusy a akce, sázky zdarma, roztočení zdarma a rychlé výběry. Neustále pracujeme na tom, aby bylo pro hráče hraní pohodlné, a speciálně pro to jsme vyvinuli mobilní aplikaci. Zaregistrujte se pomocí promo kódu Mostbet a získejte svůj první bonus!

For Honor bude závislý od internetu

Správa pochádza z aktualizovaného box artu na Amazone. Ten hovorí, že hra nebude prístupná používateľom bez internetového pripojenia aj napriek tomu, že nás Ubisoft predtým uisťoval o možnosti hrať kampaň pre jedného hráča offline. Bez internetu si skrátka titul vôbec nezahráte. Hra vychádza 17.februára na PC, PS4 a Xbox One.

STEEP - dobrodružstvo na horách

Jazdite v masívnom otvorenom svete Álp a Aljašky, kde je prašan vždy čerstvý a jazda sa nikdy nekončí. Ovládnite a postavte sa najepickejším kopcom sveta na lyžiach, WingSuite, snowboarde a na paraglide. Jazdite osamote, alebo po boku ostatných adrenalínových nadšencov. Nahrávajte a zdieľajte vaše najlepšie triky, jazdite na vašich vytvorených stopách a prežite najepickejšie pády.

Svahy čakajú iba na Váš prieskum. Takže sa priviažte, vystrojte a zoskočte.

Zažite extrémne športy z pohľadu prvej osoby, pohľad na hru je podobný, ako by ste ju nahrávali na kameru Go Pro. Vyskúšajte si adrenalínové zjazdy na lyžiach, snowboarde, alebo sa spustite na WingSuite, či paraglide. Nahrávajte si vaše jazdy, časy a najlepšie triky. Tie potom môžete zdieľať, alebo si ich môžete znovu prehliadať. Pri hraní s ostatnými hráčmi uvidíte ako sa na trati spúšťajú hráči so všetkými adrenalínovými prostriedkami a dokonca uvidíte aj ich jazdné stopy. Pri prezeraní vašich záznamov uvidíte ako okolo Vás prefrčali ostatní hráči, uvidíte ich pády, ale aj nebezpečné triky.

Voľnosť je najvýraznejším aspektom hry. Choďte kdekoľvek, robte čokoľvek. Je len na vás, ako túto hru budete hrať. Z hry sa tak stáva skutočný „zimno-radovánkový“ sandbox.

World of Warcraft LEGION

Blizzard vydal už šiestu expanziu MMORPG World of Warcraft nazvanú Legion. Tou légiou sú sily najväčšieho zla vo vesmíre, Plamenná légia. Opäť si našla cestu do sveta Azerot a tentokrát útočí na miesto, ktoré pred dávnymi vekmi pomohla zničiť, na Broken Islands, kolísku elfskej civilizácie zničenú počas prvého vpádu Légie a súčasť príbehu o rozdelení Elfov na nočných a vznešených/krvavých a vzniku rasy Nagov. Práve v týchto miestach leží Sargerasova hrobka a tu Gul’dan otvoril portál pre nespočetnú armádu démonov ničiacich jeden svet za druhým, samozrejme okrem Azerotu chráneného jeho hrdinami z radov Aliancie i Hordy. Obyvatelia tohto sveta budú potrebovať každú ruku zvierajúcu mocný artefakt, ktorých je práve v týchto zabudnutých miestach dostatok. Mágovia preto premiestňujú Dallaran nad tieto ostrovy a Maiev Shadowsong vypúšťa do sveta Illidanových lovcov démonov, ktorých pred rokmi sama uväznila, ale teraz predstavujú menšie z dvoch ziel.

Expanzia Legion so sebou prináša:

Demon Hunter - nová trieda hrdinu začínajúca na úrovni 98. Šikovný bojovník si poradí s úlohou damage dealera aj tanka, ale tento bojový štýl sa dokážu naučiť iba krvaví (Horda) a temní (Aliancia) elfovia. Do tajov využívania démonických síl hráča zasvätí séria questov, ktorých príbeh začína v minulosti prijatím rozkazov od samotného Illidana, prvého a najslávnejšieho z lovcov démonov.

Artifact Weapons - nový typ zbrane, bez ktorej sa postavy najvyššej úrovne nezaobídu. Namiesto hľadania najlepších zbraní sa hrdinovia chopia iba jednej zo zbraní s pôvodom v bohatom lore Warcraftu, ktoré budú mocnieť spolu s nimi. Na nových majiteľov už čakajú Ashbringer, Doomhammer a ďalšie zbrane rozdelené podľa vhodnosti pre jednotlivé bojové povolania.

Broken Isles - nový región zložený zo zón dynamicky sa prispôsobujúcich levelu hrdinu.

Boost na level 100 - hodí jedného hrdinu rovno na level 100, takže nováčikovia i dlho stratení synovia (a samozrejme aj dcéry) sa môžu rovno zapojiť do aktuálneho boja proti Plamennej légii. Kto sa nebude vedieť rozhodnúť pre konkrétne povolanie, môže využiť Class Trial.

Order Halls - už bolo načase, aby sa hrdinovia s rovnakým bojovým povolaním (bojovníci, mágovia, šamani...) posadili za spoločný stôl, vymenili si skúsenosti a skoordinovali svoje plány (a samozrejme dostali pár zaujímavých questov).

Zmenené PvP - nový systém bude hráča zároveň odmeňovať vecami vhodnými do arény, na bojiská aj do PvE.

World Quests - široká a neustále obmieňaná ponuka questov pre hrdinov s maximálnym levelom.

Overwatch najlepšou hrou roka

Game Awards ocenenia už boli rozdané a toto sú výsledky. Viac menej to tam vyčistil Overwatch, ktorý získal aj hru roka, kde prekonal Doom, Inside, Titanfall 2 a Uncharted 4. Indie hra roka je Inside, rovnako má aj najlepšiu umeleckú stránku. Najlepšia mobilná hra je samozrejme Pokémon Go, ten si zobral aj rodinnú kategóriu, racingy podľa očakávaní Forza Horizon 3, Witcher  zobral RPG kategóriu, akčné hry vedie Doom a akčne adventúry pre zmenu Dishonored 2, ktorý prekonal Uncharted 4. Uncharted 4 si zobralo ceny za vyrozprávanie a dabing.

Najlepšia hra roka - Overwatch

 • Mobilná handheldová hra: Pokemon GO
 • Rodinná hra: Pokemon GO
 • Hra s dopadom: That Dragon Cancer
 • Indie hra: Inside
 • Multiplayer: Overwatch
 • Esports hra: Overwatch
 • Akčná adventúra: Dishonored 2
 • Akčná: Doom
 • VR hra: Rez Infinite
 • Bojovka: Street Fighter V
 • RPG: The Witcher 3: Wild Hunt - Blood & Wine
 • Stratégia: Civilization VI
 • Šport-Racing: Forza Horizon 3
 • Réžia: Overwatch
 • Art: Inside
 • Vyrozprávanie: Uncharted 4
 • Najlepší esports team: Cloud9
 • Najlepší esports hráč: Marcelo “Coldzera” David (Counter-Strike: Global Offensive)
 • Výkon: Nolan North, Uncharted 4
 • Hráč: Boogie2988
 • Najočakávanejšia hra: The Legend Of Zelda: Breath of the Wild

Treyarch oficiálne potvrdilo dátumy beta verzie Call of Duty: Black Ops 3

     Call of Duty: Black Ops 3 potvrdila dátumy na prístup do beta verzie. Po dlhom čase t.j od uvedenia titulu World at War, sa treyarch rozhodol všetkým fanúšíkom ktorý si titul BO3 predobjednali, uvoľniť prístup do beta verzie multiplayeru. Hra bude dostupná 6. novembra na všetky platformy.

 

Čítať ďalej...

Kontaktujte nás

tel. :+421 902 930 906
e-mail : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
facebook page: 
https://facebook.com/spolocnostKONTIKI